Trzecia wygrana GKS-u Jastrzębie

09.02.2020 19:04 | 0 komentarzy | adi

GKS Jastrzębie pokonał w sparingu Ruch Zdzieszowice 3:0.

Premierowego gola - już w pierwszym kwadransie gry - zdobył Farid Ali, który wczoraj przedłużył umowę z I-ligowcem. Kolejne bramki padały po przerwie - na 2:0 podwyższył Dominik Szczęch, a kilka minut przed końcem rzut karny wykorzystał Damian Tront. To trzecia wygrana GKS-u w trakcie okresu przygotowawczego.

GKS dzisiaj rozpoczął drugie zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu. Obóz potrwa do 18 lutego. W środę jastrzębianie zagrają sparing z GKS-em Bełchatów.

GKS Jastrzębie - Ruch Zdzieszowice 3:0 (1:0)

GKS: (I połowa) Leonid Otczenaszenko - Mateusz Słodowy, Bartosz Jaroszek (30. Michał Bojdys), Kamil Szymura, Daniel Liszka, Łukasz Norkowski, Filip Karmański, Marek Mróz, Kamil Jadach, Farid Ali, Daniel Szczepan; (II połowa) Grzegorz Drazik - Daniel Liszka, Michał Bojdys, Kamil Szymura (64. Bartosz Jaroszek), Dawid Gojny, Łukasz Norkowski, Damian Tront, Łukasz Gajda, Patryk Skórecki, Dominik Szczęch, Kamil Adamek.