Szczęśliwa trzynastka ROW-u

09.02.2020 21:32 | 0 komentarzy | olla

W 8. kolejce I ligi futsalu kobiet TS ROW Rybnik pokonał Olimpię Osieczany 13:0.

Rybniczanki w meczu z Olimpią Osieczany bardzo szybko wyszły na prowadzenie. Już w pierwszej minucie wynik spotkania otworzyła Aleksandra Lizoń. Chwilę później było 2:0, a bramkę dla rybnickiego zespołu zdobyła Edyta Botor, która w tym meczu jeszcze dwukrotnie pokonała bramkarkę rywalek. Do przerwy rybniczanki prowadziły 7:0.

Po zmianie stron ROW dołożył sześć goli i w całym spotkaniu wygrał 13:0. Poza wspomnianymi wyżej Lizoń i Botor w meczu z Olimpią Osieczany bramki dla zespołu z Rybnika zdobywały Julia Krzyżok, Clara Coquessa, Żaneta Sobota, Weronika Parzych, Liwia Garcarczyk, Luiza Kozielska oraz Sabina Nowosielska.

Wygrana z Olimpią Osieczany była ósmym zwycięstwem ROW-u w tym sezonie. Za tydzień TS ROW Rybnik rozegra ostatnie spotkanie w I lidze futsalu kobiet. Rybniczanki zagrają w Katowicach z AZS-em Uniwersytetu Śląskiego.

TS ROW Rybnik – LKS Olimpia Osieczany 13:0 (7:0)

Bramki: Lizoń (1.), Botor (3., 12., 34.), J. Krzyżok (7.), Soquessa (13., 21.), Sobota (14.), Parzych (17., 36.), Garcarczyk (26.), Kozielska (29.) Nowosielska (39.)

TS ROW: Lemańczyk – Sobota, Soquessa, Botor, Lizoń – Kozielska, J. Krzyżok, A. Krzyżok , Nowosielska, Wywrot, Garcarczyk, Parzych.