Bongo zrewanżowało się drużynie MTS Knurów

10.02.2020 14:05 | 0 komentarzy | dud

W meczu 2. kolejki trzeciej rundy II ligi futsalu, MTS Knurów przegrał z drużyną Bongo Krapkowice.

Ekipa Bongo Krapkowice udanie zrewanżowała się zawodnikom z Knurowa za porażki we wcześniejszych rundach. Tym razem gospodarze z Krapkowic wygrali mecz 7:5.

Bongo już w pierwszej połowie pokazało, że dobrze czuje się na parkiecie. Zawodnicy gospodarzy prowadzili po pierwszej części gry 4:2. W drugiej połowie goście zdołali strzelić kontaktową bramkę, jednak Bongo Krapkowice szybko powiększyło prowadzenie. Głównym architektem wygranej gospodarzy był strzelec trzech goli- Kamil Klimczak.

W następnej kolejce MTS Knurów zagra z rezerwami Gwiazdy Ruda Śląska.

Bongo Krapkowice - MTS Knurów 7:5 (4:2)