imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Efektowna wygrana ROW-u z Czechami

16.02.2020 14:03 | 1 komentarz | adi

ROW 1964 Rybnik wygrał w sparingu z MFK Frydek-Mistek 6:2.

Po pierwszej połowie ROW wygrywał 2:0, po golach Jakuba Kuczery i Marcina Wodeckiego z rzutu karnego (który wywalczył Kuczera). Szybko zdobyta przez Czechów bramka na początku drugiej połowy nie wybiła z rytmu rybniczan, którzy szybko podwyższyli prowadzenie. Po rzucie wolnym Dawida Plizgi na 3:1 strzelił Marek Krotofil.

W kolejnych fragmentach gry ROW dominował i w przeciągu 10 minut strzelił trzy gole, a na listę strzelców wpisali się Konrad Warmiński i ponownie Wodecki z Kuczerą. Wynik ustalił Jan Sohaj. W ekipie z Rybnika zagrało dwóch zawodników z drużyny juniorów - Mateusz Mosz (rocznik 2001) i Mikołaj Polczyk (2002).

ROW 1964 Rybnik - MFK Frydek-Mistek 6:2 (2:0)

Bramki: Kuczera 12., 73., Wodecki 42. (k), 70., Krotofil 50., Warmiński 63. - Żak 47., Sohaj 78.

ROW: Kewin Paszek (60. zawodnik testowany) – Marek Krotofil, Piotr Pacholski (80. Mikołaj Polczyk), Szymon Jary, Przemysław Szkatuła – Konrad Warmiński, Kamil Spratek, Dawid Plizga (70. Mateusz Mosz), Yaroslav Baranskyi, Marcin Wodecki, Jakub Kuczera (75. Wiktor Piejak),