Czwartek, 30 listopada 2023

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Drużyna z niemieckiej ligi przyjedzie trenować do Nieboczów

19.02.2020 12:37 | 0 komentarzy | kozz

Piłkarki z miasta Bischofswerda (k. Drezna) przyjadą do gminy Lubomia, aby trenować przed rundą rewanżową w niemieckiej regionallidze (3. poziom rozgrywkowy).

Drużyna z niemieckiej ligi przyjedzie trenować do Nieboczów
fot. bfv08.de
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Piłkarki Bischofswerdaer Fussballverein 1908 chcą skorzystać z naszych obiektów - stadionu ze sztuczną nawierzchnią w Nieboczowach, a także jednej z hal sportowych w naszej gminie oraz nieboczowskiego spa - powiedział Jarosław Wieczorek, który nadzoruje obiektem w Nieboczowach.

Zawodniczki z Niemiec mają być zakwaterowane w jednym z wodzisławskich hoteli. Ich pobyt ma trwać od środy do niedzieli. Poza treningami piłkarki z trzeciego szczebla piłki kobiecej w Niemczech zagrają z pierwszoligową drużyną SWD Wodzisław Śląski (II poziom rozgrywkowy w Polsce). Sparing zaplanowany jest na piątek na godzinę 16:00.

Po 13 meczach rundy jesiennej piłkarki Bischofswerdaer Fussballverein 1908 zajmują przedostatnie (11. miejsce) w północno-wschodniej regionallidze. W drużynie z Niemiec gra córka jednego z naszych lokalnych trenerów - Antoniego Jelenia - Livia.

Ludzie:

Jarosław Wieczorek

Jarosław Wieczorek

Wojewoda Śląski