Czwartek, 30 listopada 2023

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Włókniarz Kietrz wygrał z Krzanowicami [ZDJĘCIA]

23.02.2020 13:57 | 0 komentarzy | OlaN

W sobotnie popołudnie w czeskim Krawarzu mecz kontrolny rozegrały ze sobą drużyny KS 1905 Krzanowice i GLKS Włókniarz Kietrz.

Włókniarz Kietrz wygrał z Krzanowicami [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A-klasowy zespół z Krzanowic na obiekcie Buly Arena mierzył się z grającym w opolskiej klasie okręgowej Włókniarzem Kietrz. Spotkanie lepiej rozpoczęli przyjezdni z Kietrza, którzy w pierwszej części spotkania trzykrotnie trafiali do bramki Krzanowic. Na listę strzelców wpisali się Dariusz Żurawik, Konrad Muzyk oraz Łukasz Zapotoczny. Po przerwie KS 1905 Krzanowice zdobył dwa gole. Bramkarza Włókniarza pokonali Piotr Święty i Tomasz Pieczarek.

Dla zespołu z Krzanowic mecz kontrolny z drużyną z Kietrza był czwartym sparingiem w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Wcześniej KS 1905 przegrał z LKS-em Tworków (3:4), a także wygrał z KS-em Kornowac (3:2) i LKS-em Raszczyce (2:0). Kolejny test-mecz ekipa z Krzanowic rozegra z LKS-em Walce.

Włókniarz Kietrz również rozegrał cztery spotkania sparingowe – przegrał z Unią Racibórz (1:8) oraz wygrał z FC Pilszcz (4:3), Orłem Branice (3:1) i zespołem z Krzanowic. W sobotę 29 lutego drużyna z Kietrza rozegra ostatni mecz kontrolny. W Głubczycach Włókniarz zagra z miejscową Polonią. W weekend 7-8 lutego GLSK rozegra pierwszy mecz ligowy w tym roku. Przed własną publicznością Włókniarz zmierzy się z KS Twarda.

KS 1905 Krzanowice – GLKS Włókniarz Kietrz 2:3 (0:3)

Bramki: Piotr Święty, Tomasz Pieczarek – Dariusz Żurawik, Konrad Muzyk, Łukasz Zapotoczny

Krzanowice: Pawlik, Hryckiewicz, Stanke, Wittek ,Wyglenda, Herber, Świstowski, Herber, Jasny, Filip, Pieczarek, Niewiera,Święty, Koliński, Kostka, Podolski

Kietrz: Chruściel, Cieślak, Krupa (Ilmak), Lechoszest, zawodnik testowany (Starodębski), Muzyk, Mendel (Watman), Zapotoczny (Kowalski), Żurawik (Starodębski)