Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Kolejne ligowe zwycięstwa UKS-u Krzanowice

25.02.2020 10:59 | 0 komentarzy | rafbl

Dwa zwycięstwa w ciągu dwóch dni zapisały na swoim koncie siatkarki UKS-u Krzanowice, które w niedzielę i poniedziałek rozegrały kolejne ligowe spotkania.

Kolejne ligowe zwycięstwa UKS-u Krzanowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W niedzielnym spotkaniu, które było zaległym meczem 16. kolejki rozgrywek I Ligi Śląskiej Kobiet krzanowiczanki zmierzyły się z beniaminkiem rozgrywek - MKS-em Dwójka Zawiercie. Faworytem spotkania wydawały się być przyjezdne, które zajmują w tabeli wyższą lokatę, jednak boiskowe wydarzenia okazały się być zgoła odmienne.

Prowadzone przez Tomasza Kuziaka zawodniczki UKS-u w dwóch pierwszych partiach zdominowały boiskowe wydarzenia i oddały rywalkom odpowiednio 15 i 17 "oczek". W trzecim secie gra wyrównała się, jednak ostatecznie do 22 wygrały miejscowe, które w całym meczu triumfowały 3:0 odnosząc tym samym szóste zwycięstwo w sezonie.

GS UKS Krzanowice - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:17, 25:15, 25:22)

W poniedziałek w przełożonym spotkaniu 17. kolejki siatkarki UKS-u Krzanowice zmierzyły się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli KS Burza MOSiR Mikołów. Przyjezdne w pełni wywiązały się z roli faworyta i po wyrównanej grze triumfowały w trzech setach notując siódme zwycięstwo w sezonie.

KS Burza MOSiR Mikołów - GS UKS Krzanowice 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)

Krzanowiczanki z 24 punktami na koncie zajmują w ligowej tabeli 8. miejsce. Prowadzi SMS PZPS Szczyrk III, który zgromadził 42 "oczka". Do zakończenia rozgrywek zawodniczkom UKS-u pozostało do rozegrania sześć spotkań.