Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Podział punktów w meczu UKS-u Krzanowice

01.03.2020 14:11 | 0 komentarzy | rafbl

Tie-break rozstrzygnął o wyniku meczu pomiędzy KS Polonia Łaziska Górne i GS UKS Krzanowice. Po dwóch wygranych przez gospodynie setach, dwa kolejne zapisały na swoim koncie zawodniczki UKS-u. Tie-break został jednak zdominowany przez Polonię.

Podział punktów w meczu UKS-u Krzanowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od początku spotkania inicjatywa leżała po stronie gospodyń, które konsekwentnie powiększały swoją przewagę i ostatecznie wygrały premierową odsłonę bardzo pewnie do 17. W drugiej partii nieco lepszą siatkówkę zaprezentowały prowadzone przez Tomasza Kuziaka przyjezdne, jednak nie wystarczyło to do odniesienia zwycięstwa na siatkarkami Polonii, które triumfowały do 21.

W dwóch kolejnych setach krzanowiczanki zagrały zdecydowanie skuteczniej i dzięki konsekwentnej grze wygrały odpowiednio do 20 i 22 doprowadzając tym samym do tie-breaka. W decydującej partii na parkiecie rządziły gospodynie, które rozbiły rywalki oddając im zaledwie 5 "oczek" odnosząc tym samym zwycięstwo w meczu 3:2.

Dla UKS-u wczorajsza porażka była dziesiątą w sezonie. Krzanowiczanki z 25 punktami na koncie zajmują w ligowej tabeli 8. miejsce.

KS Polonia Łaziska Górne - GS UKS Krzanowice 3:2 (25:17, 25:21, 20:25, 22:25, 15:5)

Polonia: Rusek, Orzeszek, Komorek-Atachim, Gajda, Sowińska, Stawarska oraz Turant (libero), Janus (libero), Dominik, Tutak, Dudek, Kruczek, Płaszczyńska, Badaczewska

UKS: Świerczek, Wilusz, Witeczek, Sycz, Kretek, Gołombek oraz Fluder (libero), Kosel, Koczwara