środa, 17 kwietnia 2024

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Imprezy masowe zostają odwołane. Mecze Reprezentacji Polski w Chorzowie i Wrocławiu bez udziału publiczności [AKTUALIZACJA]

10.03.2020 10:53 | 1 komentarz | kozz

Na zwołanej w godzinach porannych konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki odwołał wszystkie imprezy masowe w kraju. Ekstraklasa SA poinformowała już, że mecze piłkarskie w polskiej lidze będą odbywały się bez udziału publiczności do odwołania.

Imprezy masowe zostają odwołane. Mecze Reprezentacji Polski w Chorzowie i Wrocławiu bez udziału publiczności [AKTUALIZACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas


- W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) w Polsce i decyzją organów administracyjnych o rozszerzeniu zakazu organizacji imprez masowych o wydarzenia takie jak mecze piłkarskie, informujemy, że do odwołania mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy będą organizowane bez udziału publiczności. W związku z trudnym do określenia okresem, w jakim będzie obowiązywał zakaz, nie ma możliwości zaplanowania przełożenia meczów - mówi Prezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki.


W związku z decyzją organów administracyjnych w sprawie organizacji meczów ligowych i imprez masowych, Superliga Sp. z o.o., odpowiedzialna za zarządzanie rozgrywkami PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, podjęła decyzję o dalszym prowadzeniu rozgrywek bez udziału publiczności, która obowiązuje do odwołania.  Wszystkie kluby zostały zobowiązane do zastosowania się do niniejszej decyzji. Podjęte kroki są związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i koniecznością ograniczenia skupisk ludzkich.  Wszystkie mecze PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet odbędą się zgodnie z zaplanowanym terminarzem. Transmisje z wybranych spotkań kibice będą mogli zobaczyć na antenach TVP Sport, tvpsport.pl oraz w aplikacji TVP Sport.  Superliga Sp. z o.o. w porozumieniu z klubami stara się o organizację transmisji ze wszystkich meczów ligowych. O planowanych transmisjach będziemy informować.  Tym samym sprzedaż biletów na mecz NMC Górnik Zabrze - Sandra Spa Pogoń Szczecin, który odbędzie się 20 marca o godz. 19.15 zostaje zawieszona do odwołania. 

NMC Górnik Zabrze