Wtorek, 21 marca 2023

imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

RSS

Odra Centrum także apeluje o wsparcie wodzisławskiego szpitala

04.04.2020 08:58 | 7 komentarzy | kozz

Apel do wszystkich ludzi dobrej woli, sympatyków wodzisławskiego klubu, trenerów, rodziców oraz całego zarządu wystosował Roman Zieliński, prezes MKP Odra Centrum. W liście opublikowanym na portalu społecznościowym prosi o wpłatę pieniędzy na rzecz wodzisławskiego szpitala.

Odra Centrum także apeluje o wsparcie wodzisławskiego szpitala
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zarząd MKP Odra Centrum wzorem innych klubów naszego miasta (i nie tylko) podjął decyzję o włączenie się do zrzutki na zakup podstawowych artykułów spożywczych i środków ochronnych dla wodzisławskiego szpitala. Nie trzeba opisywać sytuacji, bo każdy wie jak ona wygląda. Każdy też wie, kto stoi w pierwszej linii w tej nierównej walce. Pragniemy wesprzeć pracowników szpitala w tym trudnym dla nich czasie. Dlatego zwracam się do Was wszystkich z prośbą o pomoc. Myślę, że warto wziąć udział w takiej dobroczynnej akcji. Jesteśmy dużym klubem, a cel jest bardzo szczytny i potrzebny. Ci ludzie pomagają naszym młodym piłkarzom oraz nam samym. Pomóżmy im teraz my, spłacając nasz zaciągnięty wcześniej zdrowotny dług!

Apel kieruję do wszystkich ludzi dobrej woli, sympatyków naszego klubu, trenerów, rodziców oraz całego Zarządu. Liczy się każda złotówka. Cały klub będzie brał udział w tej szczytnej akcji. Do dnia 15.04.2020 chcemy zebra środki i na ręce dyrektora przekazać je wodzisławskiemu szpitalowi. Po zbiórce pokażemy zebraną sumę oraz wydruki wpłat na konto.

Wpłacamy kwotę na konto z tytułem "ZRZUTKA NA SZPITAL". 30 1050 1403 1000 0023 0110 9829.

Nie zawiedźmy! Pokażmy, że potrafimy się jednoczyć i wspólnie pomagać!

Za Zarząd MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski, Roman Zieliński.