środa, 17 kwietnia 2024

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Torcida Rydułtowy, Lubomia i Syrynia z pomocą dla pogotowia

06.04.2020 10:59 | 1 komentarz | ska

Środowisko kibiców Torcida Rydułtowy oraz Torcida Lubomia i Syrynia wsparło ratowników pogotowia w Rydułtowach. W mieście powstało też graffiti Torcidy, zachęcające do pozostania w domu. 

Torcida Rydułtowy, Lubomia i Syrynia z pomocą dla pogotowia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Torcida Rydułtowy, Lubomia i Syrynia z pomocą dla pogotowia

Kibice przekazali ratownikom w stacji pogotowia przy rydułtowskim szpitalu najpotrzebniejsze materiały, m.in. wodę, napoje, kawę, ręczniki papierowe, środki higieniczne. - Udajemy sie do Stacji Pogotowia Ratunkowego w naszym mieście i przekazujemy najpotrzebniejsze rzeczy by wspomoc naszych Ratowników w tym ciężkim dla wszystkich okresie - informują kibice na swoim fanpage na Facebooku. Zachęcają również do dalszej pomocy i zgłaszania się osób, które chciałyby przekazać potrzebne materiały dla ratowników, również bez wychodzenia z domu - w bezpieczny sposób. 

Warto dodać, że na Orłowcu kibice stworzyli również graffiti z hasłem #zostońwdoma. - W tych trudnych dla wszystkich chwilach zachęcamy, aby każdy zastanowił się w jaki sposób może przyczynić się do zwalczania skutków panującej epidemii. Każdy z nas może pomóc choć nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. My zdecydowaliśmy się przekazać produkty pogotowiu z Rydułtów oraz zorganizować zbiórkę pieniężną. Oferujemy także pomoc osobom starszym oraz samotnym w zrobieniu zakupów czy wyprowadzeniu psa. Postanowiliśmy wpłynąć także na myślenie niektórych mieszkańców, tworząc napis na budynku komunalnym miasta na ul. Raciborskiej (za zgodą UM - za co dziękujemy!) - informują organizatorzy akcji. 

Trwa również zbiórka na koce bakteriostatyczne dla pogotowia w Rydułtowach:

ZBIÓRKA NA KOCE BAKTERIOSTATYCZNE I ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE