Sobota, 31 lipca 2021

imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira

RSS

16.04.2020 08:57 | 0 komentarzy | adi

Wczoraj odbyła się wideokonferencja prezesa PZPN Zbigniewa Bońka z prezesami Wojewódzkich Związków Piłki nożnej. Dyskutowano o wpływie obecnej sytuacji epidemiologicznej na rozgrywki piłkarskie.

Dokończą sezon czy nie? Decyzja do 11 maja
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej

W środę, 15 kwietnia 2020 roku, odbyła się wideokonferencja, w której udział wzięli prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej oraz prezes PZPN Zbigniew Boniek. Obrady miały charakter konsultacyjny. Omawiano między innymi aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju i jej wpływ na rozgrywki piłkarskie prowadzone przez wojewódzkie związki, zwłaszcza seniorskie III ligi i klasy niższe, a także rozgrywki kobiece i młodzieżowe oraz mecze Pucharu Polski.

Po konsultacjach z klubami postanowiono, że decyzja o sposobie kontynuowania lub zakończenia obecnego sezonu, zostanie podjęta najpóźniej do 11 maja 2020. Po tym terminie określone zostaną szczegółowe rozwiązania dotyczące rundy wiosennej sezonu 2019/2020 roku.

Zgodnie zdecydowano, że wypracowane stanowisko będzie wspólne dla wszystkich Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. Podjęte ustalenia zostaną rekomendowane do zatwierdzenia Zarządowi PZPN.

Czytaj podobne