Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

W zastępstwie odbędzie się E-Bieg bez Granic

12.05.2020 16:12 | 0 komentarzy | kozz

W związku z obecną sytuacją i przedłużającymi się utrudnieniami spowodowanymi COVID-19 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu postanowił zmienić formułę Biegu bez Granic na bieg wirtualny. Dlatego serdecznie zaprasza wszystkich miłośników aktywności fizycznej do udziału w „E–Biegu bez Granic”.

W zastępstwie odbędzie się E-Bieg bez Granic
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Uczestnicy wydarzenia pomiędzy 11.05.2020 r. a 31.05.2020 r. pokonują dystans 10 km, na dowolnie wybranej trasie, dowolną dyscypliną: marsz Nordic Walking, bieg, spacer, wędrowanie. Każdy zgłoszony po zakończonej akcji otrzyma pamiątkowy medal, który będzie stanowił kolejną część medali z cyklu 4Biegi Racibórz.

Opłata startową wynosi 25 zł. Można ją uiścić przelewem na konto OSiRu lub w przypadku braku możliwości osobiście w Krytej Pływalni H2Ostróg.

Zapisów dokonujemy drogą mailową (sport@osirraciborz.pl – podajemy imię, nazwisko, datę urodzenia), osobiście w Krytej Pływalni H2Ostróg lub telefonicznie – 32/415-37-17.

Oprócz udziału w samym biegu można wziąć udział w trzech konkursach towarzyszących: „Wygrana mierzona kilometrami”, „Zmaluj swój numer startowy” oraz „Zdjęcia z przebiegnięcia” – szczegóły w regulaminie.

W terminie do 05.06.2020 należy przesłać swój wynik w postaci zrzutu ekranu (screena), zdjęcia z aplikacji lub zdjęcia zegarka z widocznym dystansem, czasem i datą mailowo na adres sport@osirraciborz.pl lub na profil FB OSiR Racibórz - mile widziane fotki.

Drodzy biegacze mając na uwadze obecną sytuację związaną z obecnością koronawirusa pamiętajcie o podstawowych zasadach bezpiecznego biegania: poruszamy się w mało uczęszczanych miejscach, zachowujemy odstęp min. 2 metry, nie biegamy w grupach, zasłaniamy twarz (wyjątek teren leśny).

OSiR serdecznie zaprasza do udziału.

Pobierz Klauzula informacyjna RODO.pdf (format pdf, rozmiar ~1.01 M) Pobierz Regulamin E - Bieg bez Granic 2020 (1).doc (format doc, rozmiar ~945.56 k)