Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

Aneta Wilczek nową zawodniczką AZS-u

08.06.2020 18:19 | 0 komentarzy | rafbl

Występująca w przeszłości w Lidze Siatkówki Kobiet Aneta Wilczek została nową przyjmującą występującego w I Lidze Kobiet gliwickiego AZS-u.

Aneta Wilczek nową zawodniczką AZS-u
fot. Arkadiusz Kuć Photography
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

22-letnia Aneta Wilczek ostatni sezon spędziła w drugoligowym PLKS-ie Pszczyna. Zawodniczka, która siatkarskiego rzemiosła uczyła się w BKS-ie Stal Bielsko-Biała ma za sobą występy w Lidze Siatkówki Kobiet, gdzie w barwach bialskiego klubu przez dwa sezony grała na pozycji libero.

Ambitna siatkarka, która ma za sobą także występy w I Lidze Kobiet w barwach MKS-u Dąbrowa Górnicza lepiej czuje się jednak na pozycji przyjmującej i na tej właśnie pozycji grać będzie w AZS-ie w sezonie 2020/2021 jest drugim wzmocnieniem gliwickiego klubu. Wcześniej do prowadzonego przez trenera Wojciecha Czaplę dołączyła Aleksandra Muda.

Wilczek jest ósmą zawodniczką, która grać będzie w akademickich barwach w przyszłym sezonie. Oprócz niej i wspomnianej Mudy, AZS reprezentować będą Agata Skiba, Joanna Ciesielczyk, Aleksandra Elko, Sylwia Pelc, Valeriia Nudha i Julia Wałek, które przedłużyły kontrakt z klubem.

O kolejnych ruchach transferowych klubu informować będziemy wkrótce.