Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

AZS coraz bliżej skompletowania składu

18.06.2020 09:57 | 0 komentarzy | rafbl

Julia Skowron jest kolejną zawodniczką, która dołącza do występującego w I Lidze Kobiet KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Środkowa jest szóstym wzmocnieniem Akademiczek przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021.

AZS coraz bliżej skompletowania składu
fot. Karol Słomka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

21-letnia środkowa mimo młodego wieku ma już za sobą grę w kilku klubach. Pochodząca z Krakowa Julia Skowron karierę rozpoczynała w rodzinnym Krakowie, następnie reprezentowała kluby z Proszowic i Legionowa, gdzie grała między innymi w Młodej Lidze Kobiet. W seniorskiej karierze miała możliwość gry w I Lidze Kobiet, gdzie występowała w barwach Jokera Mekro Energoremont Świecie, a następnie Solnej Wieliczka.

Skowron jest szóstą zawodniczką, która dołączyła do prowadzonego przez trenera Wojciecha Czaplę zespołu. Wcześniej kontrakty z AZS-em podpisały Aleksandra Muda, Aneta Wilczek, Karolina Szmigielska, Daria Chomicz i Manuela Jakóbik. Oprócz nich w gliwickich barwacy występować będzie sześć zawodniczek, które przedłużyły kontrakt z klubem: Agata Skiba, Joanna Ciesielczyk, Aleksandra Elko, Valeriia Nudha, Sylwia Pelc i Julia Wałek. O kolejnych transferach AZS-u informować będziemy wkrótce.