Poniedziałek, 17 czerwca 2024

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

KS Rudziniec skompletował skład

07.07.2020 12:19 | 0 komentarzy | rafbl

Spore zmiany zaszły w składzie występującego w I Lidze Śląskiej KS Rudziniec. Z zespołem pożegnało się sześciu graczy. Pojawiło się za to osiem nowych twarzy. Kadra zespołu z Rudzińca na sezon 2020/2021 liczyć będzie aż dziewiętnastu zawodników.

KS Rudziniec skompletował skład
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KS Rudziniec jako beniaminek I Ligi Śląskiej w przedwcześnie zakończonym z powodu pandemii koronawirusa sezonie 2019/2020 w ligowej tabeli uplasował się na 9. miejscu odnosząc w 17 rozegranych meczach 5 zwycięstw.

W czasie przerwy w rozgrywkach w prowadzonym przez Marcina Grzegoszczyka zespole zaszły spore zmiany. Z liczącej w sezonie 2019/2020 siedemnastu graczy kadry sześciu nie będzie występować w zespole w przyszłym sezonie

W barwach klubu z Rudzińca w sezonie 2020/2021 nie będą występować: Łukasz Piętak, Maciej Piotrowski, Piotr Kopeć, Mateusz Thomeczek, Piotr Mrachacz i Robert Ptak.

Skład rudzińczan uzupełniło ośmioro nowych zawodników. Nowymi twarzami w KS Rudziniec są: rozgrywający - Jakub Chudyba; przyjmujący - Mateusz Szewczyk, Tomasz Wójcik, Piotr Piwowarczyk i Wojciech Madej; atakujący - Karol Tarnowski; środkowy - Damian Kupiec oraz libero - Bartosz Lukaj.

Skład KS Rudziniec na sezon 2020/2021 prezentuje się następująco:

Rozgrywający: Mateusz Rachwał, Łukasz Pierończyk, Jakub Chudyba.

Atakujący: Kamil Stefaniszyn, Karol Tarnowski.

Środkowi: Szymon Popow, Adam Kocur, Dominik Jakuszczonek, Damian Kupiec.

Przyjmujący: Jędrzej Lach, Kamil Miesiączek, Tomasz Stawiarski, Mateusz Szewczyk, Tomasz Wójcik, Piotr Piwowarczyk, Wojciech Madej.

Libero: Dawid Zemka, Adam Stodułka, Bartosz Lukaj.