Piątek, 23 lutego 2024

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

Drugoligowcy poznali terminarz spotkań

21.08.2020 08:16 | 0 komentarzy | rafbl

Polski Związek Piłki Siatkowej opublikował terminarz spotkań rozgrywek II Ligi. Wiemy zatem z kim, kiedy i gdzie swoje mecze rozegrają siatkarze TS Volley Rybnik i Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, którzy podobnie jak w poprzednim sezonie rywalizować będą w grupie 5 II Ligi.

Drugoligowcy poznali terminarz spotkań
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Terminarz spotkań TS Volley Rybnik:

  1. kolejka - 29.09.2020: TS Volley Rybnik - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra S.A.
  2. kolejka - 03.10.2020: Wie-druk MKS Będzin - TS Volley Rybnik
  3. kolejka - 10.10.2020: TS Volley Rybnik - MKS Start Namysłów
  4. kolejka - 17.10.2020: TKS Tychy - TS Volley Rybnik
  5. kolejka - 24.10.2020: TS Volley Rybnik - MKS Andrychów
  6. kolejka - 07.11.2020: UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik
  7. kolejka - 14.11.2020: TS Volley Rybnik - KS Volley Miasteczko Śląskie
  8. kolejka - 21.11.2020: TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  9. kolejka - 28.11.2020: Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - TS Volley Rybnik
  10. kolejka - 05.12.2020: AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra S.A. - TS Volley Rybnik
  11. kolejka - 12.12.2020: TS Volley Rybnik - MKS Będzin
  12. kolejka - 19.12.2020: MKS Start Namysłów - TS Volley Rybnik
  13. kolejka - 09.01.2021: TS Volley Rybnik - TKS Tychy
  14. kolejka - 16.01.2021: MKS Andrychów - TS Volley Rybnik
  15. kolejka - 23.01.2021: TS Volley Rybnik - UMKS Kęczanin Kęty
  16. kolejka - 30.01.2021: KS Volley Miasteczko Śląskie - TS Volley Rybnik
  17. kolejka - 13.02.2021: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik
  18. kolejka - 27.02.2021: TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

Terminarz spotkań Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla:

  1. kolejka - 29.09.2020: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  2. kolejka - 03.10.2020: AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  3. kolejka - 10.10.2020: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin
  4. kolejka - 17.10.2020: MKS Start Namysłów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  5. kolejka - 24.10.2020: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TKS Tychy
  6. kolejka - 07.11.2020: MKS Andrychów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  7. kolejka - 14.11.2020: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UMKS Kęczanin Kęty
  8. kolejka - 21.11.2020: TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  9. kolejka - 28.11.2020: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - KS Volley Miasteczko Śląskie
  10. kolejka - 05.12.2020: Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  11. kolejka - 12.12.2020: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra S.A.
  12. kolejka - 19.12.2020: Wie-druk MKS Będzin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  13. kolejka - 09.01.2021: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Start Namysłów
  14. kolejka - 16.01.2021: TKS Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  15. kolejka - 23.01.2021: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Andrychów
  16. kolejka - 30.01.2021: UMKS Kęczanin Kęty - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  17. kolejka - 13.02.2021: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik
  18. kolejka - 27.02.2021: KS Volley Miasteczko Śląskie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel