Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Łukasz Zejdler nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie

20.08.2020 08:04 | 0 komentarzy | adi

Pochodzący z Raciborza, Łukasz Zejdler podpisał kontrakt z GKS-em Jastrzębie. Umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2022 roku.

Łukasz Zejdler nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie
Fot. GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zejdler jest wychowankiem Unii Racibórz, z której w 2010 roku trafił do Banika Ostrawa. Po dwóch latach wrócił do Polski i grał dla Cracovii, GKS-u Katowice, Chrobrego Głogów, Widzewa Łódź i przez ostatnie pół roku dla Chojniczanki Chojnice, z którą spadł do II ligi. W polskiej Ekstraklasie zanotował 32 występy.

- Dobrze znam specyfikę szatni na Śląsku i właśnie tutaj czuję się najlepiej. Cieszę się, że będę grał w Jastrzębiu i uważam, że GKS to dobra drużyna. Jestem dobrej myśli w kwestii nadchodzącego sezonu - powiedział 28-letni zawodnik dla oficjalnej strony klubu. - Jeśli chodzi o mnie, to na pewno chciałbym poprawić swoje piłkarskie statystyki. Natomiast nie ukrywam, że dla mnie najważniejszym celem jest drużyna. Jeśli zespół jest wysoko w tabeli i po prostu dobrze gra w piłkę, to poszczególni zawodnicy również zyskują indywidualnie. Podkreślam, że dla mnie najważniejsze są cele drużynowe - dodał.