imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Wysoka porażka zawodniczek z Rybnika

23.08.2020 12:43 | 0 komentarzy | adi

TS ROW Rybnik przegrał u siebie z KKP Bydgoszcz 1:4.

Mecz z bydgoszczankami zawodniczki z Rybnika mogły rozpocząć bardzo udanie. Po błędzie rywalki Priscilla Hagan przejęła piłkę na połowie przyjezdnych. Zdecydowała się na uderzenie z dużej odległości (bramkarka KKP była wysunięta), ale fatalnie spudłowała. Sytuacja szybko się zemściła, bo pod koniec pierwszego kwadransa Alice Ogebe kapitalnym uderzeniem pod poprzeczkę otworzyła wynik spotkania. 10 minut przed przerwą piłkarki z Bydgoszczy zaatakowały gospodynie wysokim pressingiem i w efekcie Ogebe po raz drugi skierowała piłkę do siatki.

W drugiej połowie show Nigeryjki trwało w najlepsze. Po bardzo dobrej akcji lewym skrzydłem i dośrodkowaniu Ogebe znalazła się - niepilnowana - z piłką w polu karnym i podwyższyła na 3:0 dla KKP. Chwilę później ta sama zawodniczka po raz czwarty cieszyła się z trafienia. TS ROW zdobył honorową bramkę tuż przed końcem pojedynku. Na pocieszenie, była to bardzo efektowna bramka, zdobyta uderzeniem z bardzo ostrego kąta.

Rybniczanki po trzech meczach mają zero punktów na koncie. W następnej kolejce TS ROW zmierzy się w Szczecinie z Olimpią, czyli drugą drużyną, która w obecnych rozgrywkach jeszcze nie zapunktowała. Mecz odbędzie się 30 sierpnia.

TS ROW Rybnik - KKP Bydgoszcz 1:4 (0:2)
Bramki: Hagan 90. - Ogebe 15., 35., 59., 62.