Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Po cztery bramki w meczach ROW-u i rezerw Górnika

30.08.2020 08:58 | 0 komentarzy | adi

W spotkaniach ROW-u 1964 Rybnik z Gwarkiem Tarnowskie Góry i Polonii Bytom z Górnikiem II Zabrze padły remisy 2:2.

Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało, by mecz ROW-u 1964 Rybnik z Gwarkiem Tarnowskie Góry miał się zakończyć stratą punktów. Po dwóch szybkich bramkach Jakuba Kuczery i Marcina Wodeckiego ROW prowadził 2:0. Taki rezultat utrzymywał się aż do 86. minuty. Najpierw kontaktowe trafienie dla gości zanotował Sebastian Pączko, a przed końcem z rzutu karnego wyrównał Kamil Bętkowski. Tuż przed przerwą zmieniony zostać musiał bramkarz rybniczan, Kewin Paszek.

Sporo emocji - i taki sam wynik - było w spotkaniu Polonii Bytom z Górnikiem II Zabrze. Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale za każdym razem goście doprowadzali do wyrównania. Dwie bramki dla zabrzan dobył Ishmael Baidoo, który na boisku pojawił się dopiero po przerwie.

ROW zajmuje ósme miejsce w tabeli z sześcioma punktami na koncie. Rezerwy Górnika są na 13. pozycji z czterema "oczkami".

ROW 1964 Rybnik - Gwarek Tarnowskie Góry 2:2 (2:0)

Bramki: Kuczera 6., Wodecki 12. -  Pączko 86., Bętkowski. 90 (k)

ROW: Paszek (45. Jona) - Janik, Polok, Jary, Krotofil - Wodecki (84. Folmert), Niedźwiedzki (84. Kukuła), Spratek, Baranskiy - Kuczera (66. Piejak), Krakowczyk (66. Vasil).

Polonia Bytom - Górnik II Zabrze 2:2 (1:0)

Bramki: Żak 11., Pośpiech 65. - Baidoo 54., 70.

Górnik: Neugebauer - Surowiec, Wingralek, Rostkowski, Pranica - Flak, Zawada, Pawlak, Baranowicz, Szkudlarek - Skiba (46. Baidoo).