Wygrana KKS-u Zabrze

07.09.2020 12:16 | 0 komentarzy | OlaN

W 2. kolejce III ligi kobiet (grupa III) Kobiecy Klub Sportowy Zabrze wygrał 3:0 z MUKS Kostrzyn nad Odrą.

Pierwsza część niedzielnego spotkania w ramach 2. kolejki III ligi kobiet pomiędzy KKS-em Zabrze a MUKS Kostrzyn nad Odrą zakończyła się bezbramkowo. Pięć minut po wznowieniu gry zabrzanki wyszyły na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Angeliki Czmok piłka odbiła się od zawodniczki przyjezdnych i wpadło do bramki MUKS-u. W 55. Minucie gry dośrodkowanie Barbary Iwańskiej wykorzystała Wioletta Smorońska i było 2:0 dla KKS-u! Niespełna sześć minut później Żaneta Schunke pokonała bramkarkę rywalek i gospodynie prowadziły 3:0. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie i zespół Agnieszki Pluskoty zapisał na swoim koncie 3 punkty.

KKS Zabrze – MUKS Kostrzyn nad Odrą 3:0 (0:0)

Bramki: samobójcza (50.), Wioletta Smorońska (55.), Żaneta Schunke (61.)

KKS: Ledwoń – Urbaniec, Fujarska, Skiba, Jastrzębska, Tomecka, Schunke, Fujarska, Iwańska, Smorońska, Czmok.