Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Odra Centrum bez przełamania w meczu z Kuźnią

08.09.2020 09:17 | 0 komentarzy | art

Odra Centrum przegrała kolejne spotkanie. W 7. kolejce IV ligi nie sprostała Kuźni Ustroń. Mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla gości.

Odra Centrum przegrała 5. spotkanie w tym sezonie. Fot. MKP Odra Centrum

Wynik spotkania w 9. minucie otworzył Daniel Dobrowolski, po szybkiej kontrze. Chwilę wcześniej to Odra powinna objąć prowadzenie, ale po uderzeniu Kamila Koczego piłka obiła oba słupki bramki Kuźni i wyszła w pole. W 25. minucie dobre okazji do wyrównania nie wykorzystał grający trener Odry Centrum Robert Tkocz.

Również druga połowa rozpoczęła się źle dla gospodarzy, bo już w 49. minucie na 2:0 podwyższył Michał Pietraczyk. W 62. minucie Odra zdobyła kontaktowego gola, po tym jak w polu karnym sfaulowany został Bartosz Kuc, a rzut karny wykorzystał Tkocz. Trzy minuty później goście znów jednak odskoczyli na dwie bramki po golu Konrada Pali. Co prawda w 72. minucie Sebastian Obara znów przywrócił nadzieję wodzisławianom, ale doświadczony Adrian Sikora odebrał ją w 78. minucie, ustalając wynik spotkania na 2:4 dla gości. Tym samym wodzisławianie zanotowali 5. porażkę w 6. ligowym meczu.

Odra Centrum – Kuźnia Ustroń 2:4

Bramki: Tkocz (62.k), Obara (72.) - Dobrowolski (9.), Pietraczyk (49.), Pala (75.), Sikora (78.)

Odra Centrum: Bendkowski, Obara, Tymiński, Kalisz, Wuwer, Barteczko, Owczarczyk, (70. Podbioł), Fojcik, Tkocz, Koczy, Kuc, (75. Wikar). Trener Robert Tkocz.