imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

TS ROW Rybnik nadal bez zwycięstwa

14.09.2020 12:22 | 0 komentarzy | OlaN

W sobotę rybnicki zespół zagrał z liderem ekstraligi kobiet Czarnymi Sosnowiec.

W 6. kolejce ekstraligi kobiet zajmujący ostatnie miejsce w tabeli ROW Rybnik pojechał do Sosnowca, by zagrać z Czarnymi. Gospodynie na prowadzenie wyszły w 18. minucie spotkania. Przed przerwą Patrycja Dulak musiała raz jeszcze wyciągać piłkę z siatki.

Po zmianie stron zespół z Rybnika prowadzony przez trenera Mariusza Adaszka raz pokonał bramkarkę rywalek. W 56. honorowego gola dla TS ROW-u Rybik zdobyła Patrycja Matla. Gospodynie jeszcze trzykrotnie wpakowały piłkę do bramki rybniczanek i spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem liderek z Sosnowca.

W następnej kolejce TS ROW Rybnik zagra z beniaminkiem AP Lotos Gdańsk. Spotkanie rozegrane zostanie 26 września o godzinie 17:00 na boisku Rymera w Rybniku-Niedobczycach.

KKS Czarni Sosnowiec – TS ROW Rybnik 5:1 (2:0)

Bramka dla ROW-u: Patrycja Matla (56.)

TS ROW: Patrycja Dulak – Priscilla Hagan, Martina Bulavova, Katarzyna Kubik, Martyna Guzik, Petra Zdechovanova (86. Liwia Garcarczyk), Anna Sroka (46. Weronika Parzych), Jessica Pluta, Patrycja Matla, Julia Krzyżok, Edyta Botor.

Trener: Mariusz Adaszek.