Odra Centrum przełamała fatalną passę dzięki dobrej formie 17-latka

15.09.2020 14:39 | 0 komentarzy | art

Odra Centrum Wodzisław, po pięciu porażkach z rzędu, wreszcie odniosła zwycięstwo. W miniony weekend na wyjeździe rozbiła 4:0 Iskrę Pszczyna, w czym ogromna zasługa 17-letniego Kamila Koczego, który zdobył trzy gole.

Radość piłkarzy Odry Centrum jak najbardziej uzasadniona. Fot. facebook.com

Pierwsza bramka padła w 22. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Daniel Podbioł, wykorzystując podanie Kamila Koczego. A później trwał show młodego Koczego, który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, raz przed przerwą, wykorzystując odegranie Podbioła i dwukrotnie po zmianie stron. Najpierw na 3:0 podwyższył po indywidualnej akcji, a bramkę na 4:0 zdobył z rzutu karnego podyktowanego za faul na nim samym.

Wynik aż tak okazały być nie musiał, bo gospodarze również mieli swoje sytuacje, ale obronną ręką wychodził z nich golkiper Odry Centrum Bartłomiej Będkowski, który zwłaszcza w pierwszym kwadransie drugiej połowy, kiedy miejscowi mocno przycisnęli, popisał się dwoma doskonałymi interwencjami.

Iskra Pszczyna – Odra Centrum 0:4

Bramki: Podbioł (22.), Koczy (39.), (65.), (70.)

Odra Centrum: Będkowski, Tymiński, Mańka (10. Podbioł), Kalisz, Wuwer, Barteczko (75. Lamczyk), Owczarczyk (75. Kuc), Fojcik, Tkocz (88. Wikar), Koczy (82. Mokry), Obara. Trener Robert Tkocz.