Druga wygrana Odry Centrum z rzędu

22.09.2020 07:03 | 2 komentarze | art

MKP Odra Centrum Wodzisław pokonała 2:1 Orła Łękawica. Bohaterem wodzisławskiego zespołu ponownie młody, bo ledwie 17-letni Kamil Koczy, zdobywca obu goli dla gospodarzy.

Już od pierwszych minut można było zauważyć, że to spotkanie raczej nie zakończy się bez bramek. Najpierw MKP stworzyło sobie dobrą sytuację do zdobycia gola i Kamil Koczy w 12. minucie wpakował piłkę do pustej bramki. Goście również próbowali zdobyć wyrównującego gola, ale po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Bartłomiej Bendkowski. Do przerwy MKP miało jeszcze dwie doskonałe sytuacje na podwyższenie wyniku, ale zabrakło precyzji.

Co nie udało się w pierwszej, wyszło w drugiej połowie. W 72. minucie Odra Centrum podwyższyła na 2:0 po ładnej akcji Koczego. Goście nie mając nic do stracenia, ruszyli do przodu, zdobywając w 76. minucie kontaktowego gola autorstwa Roberta Mrózka. Mecz ostatecznie zakończył się jednak drugim zwycięstwem MKP Odry Centrum - drugim z rzędu, a trzecim w sezonie.

Odra Centrum - Orzeł Łękawica 2:1
Bramki: Koczy (12.), (72.) - Mrózek (76.)

Odra Centrum: Bendkowski, Kalisz, Tymiński, Obara, Barteczko, Fojcik, Wuwer, Koczy (88. Wikar), Tkocz, Podbioł (82. Lamczyk), Kuc (65. Mokry). Trener Robert Tkocz.