Wtorek, 23 lipca 2024

imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

RSS

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 24.10.2020

23.10.2020 11:45 | 0 komentarzy | rafbl

Już jutro na ligowe parkiety wracają siatkarskie zespoły reprezentujące nasz region. Niestety po raz kolejny odbędzie się tylko część zaplanowanych pierwotnie na weekend spotkań. Na parkiecie pojawi się na różnych szczeblach rozgrywkowych tylko pięciu przedstawicieli regionu. Pozostałe mecze z różnych względów zostały przełożone na inny termin. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółowym terminarzem spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 24.10.2020
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W rozgrywkach Plus Ligi dość niespodziewanie do gry wracają siatkarze Jastrzębskiego Węgla, którzy rozegrają zaległe spotkanie z Treflem Gdańsk. Spotkanie drugiego z przedstawicieli regionu - wracającej po przymusowej kwarantannie Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Cerradem Enea Czarni Radom zostało przełożone na inny termin.

W I Lidze Kobiet o przełamanie po dwóch porażkach z rzędu powalczą gliwickie akademiczki, które podejmą na własnym parkiecie beniaminka z Jawora.

Po raz kolejny w II Lidze swój mecz rozegra tylko rybnicki TS Volley. Trzecie już z rzędu spotkanie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla zostało przełożone na inny termin.

Tylko dwóch przedstawicieli regionu rozegra swoje mecze w lidze wojewódzkiej. Na parkiecie pojawią się zespoły z Rybnika i Rudzińca. Mecze drużyn z Jastrzębia-Zdroju, Krzanowic, Raciborza i Radlina zostały przełożone na inny termin, natomiast derbowe starcie pomiędzy wodzisławską Zorzą i MUKS-em Sari Żory zaplanowano na 30 października.

Plus Liga (PZPS):

  • Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk (sob. 17:30)

I Liga Kobiet (PZPS):

  • KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice - KS Olimpia Jawor (sob. 17:00)

II Liga (PZPS):

  • TS Volley Rybnik - MKS Andrychów (sob. 17:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

  • TKS Ekobet Tychy - UKS Jedynka Rybnik (sob. 17:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

  • UKS Jedynka Jaworzno - KS Rudziniec (sob. 16:00)