Poniedziałek, 26 września 2022

imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

RSS

Kędzierzyńska ZAKSA wznowiła treningi

23.10.2020 07:35 | 0 komentarzy | rafbl

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle poinformowała wznowieniu treningów po zakończeniu przymusowej kwarantanny spowodowanej pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 u jednego z przedstawicieli drużyny. Klub wydał w tej sprawie komunikat, którego treść publikujemy poniżej.

Kędzierzyńska ZAKSA wznowiła treningi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po okresie samoizolacji i przeprowadzonych testach na obecność wirusa SARS-CO-V-2 siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wrócili do treningów. O terminach najbliższych spotkań z udziałem naszego zespołu będziemy informować wkrótce.

Po otrzymaniu pierwszego pozytywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CO-V-2, o którym informowaliśmy 15 października, zgodnie z zaleceniami wszyscy członkowie drużyny poddali się samoizolacji. Po tym czasie oraz ponownym przeprowadzeniu testów siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle mogli wrócić do treningów w HWS „Azoty”.

O terminach spotkań z udziałem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (w tym meczów przełożonych w związku z samoizolacją) będziemy informować na bieżąco. W związku z koniecznością przesuwania niektórych meczów, na zasadzie porozumienia klubów część spotkań rozgrywana będzie awansem. Terminy najbliższych meczów ustalone zostaną wkrótce.

Biuro Prasowe Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle