Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Nadodrzański Bieg Powstańców Śląskich w wersji wirtualnej

10.11.2020 10:41 | 0 komentarzy | kozz

W związku z najnowszym Rozporządzeniem Rady Ministrów jesteśmy zmuszeni zmienić formułę Nadodrzańskiego Biegu Powstańców Śląskich na wirtualną - poinformował OSiR Racibórz.

Nadodrzański Bieg Powstańców Śląskich w wersji wirtualnej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Zapisane osoby zachęcamy do uczestnictwa i zdobycia trzeciego medalu w tegorocznych zmaganiach biegowych. Trasa biegu pozostaje bez zmian. Wystarczy samodzielnie przebiec wyznaczony dystans zapisując go poprzez aplikację do biegania (np. Endomondo) i wynik wysłać do nas na adres sport@osirraciborz.pl lub messengerem. Najlepsze wyniki zostaną nagrodzone. Wśród nagród m.in. książki Marcina Lewandowskiego pt. "Mój bieg", a dla dzieci nagrody-niespodzianki. Uczestnicy do pokonania w kategorii OPEN będą mieli dystans ponad 10,5 km, natomiast dzieci ok. 2 km.

Biegacze spoza Raciborza mogą przebiec wskazany dystans w dowolnym miejscu i wysłać nam potwierdzenie przebiegniętego dystansu (10 km), co będzie podstawą do otrzymania medalu.

Na stronie www.osir-raciborz.pl dostępny będzie link do trasy w wersji wideo. Osobom, które opłaciły bieg, a zaproponowana formuła nie będzie odpowiadać, to pieniądze zostaną zwrócone na konto. Aby tradycji stało się zadość mamy nadzieję, że również czwarty bieg uda się zorganizować, przynajmniej w wersji wirtualnej.


OSiR Racibórz