Piątek, 1 marca 2024

imieniny: Antoniego, Radosława, Albina

RSS

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wraca do gry

19.11.2020 09:57 | 0 komentarzy | kozz

Po odbytej kwarantannie siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle niemal w komplecie wznowili treningi w HWS „Azoty”. Podopieczni Nikoli Grbicia w tym tygodniu wrócą również na ligowe parkiety, w sobotę 21 listopada ZAKSA podejmować będzie beniaminka PlusLigi.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wraca do gry
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kędzierzynianie w tym tygodniu mogli już trenować, za kilka dni ZAKSĘ czeka pierwszy ligowy sprawdzian. Kędzierzyński zespół, zgodnie z planem, rozegra derby Opolszczyzny. W meczu ze Stalą Nysa trener Nikola Grbić będzie miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności. Sympatyków Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zachęcamy do śledzenia rywalizacji, transmisję z meczu przeprowadzi bowiem telewizja Polsat Sport.

Od ostatniego meczu ZAKSY w HWS „Azoty” minął ponad miesiąc, teraz siatkarskie emocje wrócą do Kędzierzyna-Koźla. Mecz 14. kolejki PlusLigi pomiędzy Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Stalą Nysa zaplanowano na sobotę, 21 listopada. Początek spotkania o godz. 14:45.


Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle