Mecz w Nędzy został dokończony [ZDJĘCIA]

22.11.2020 21:20 | 0 komentarzy | kozz

Przerwany 17 października decyzją sędziego po pierwszej połowie mecz raciborskiej klasy okręgowej pomiędzy LKS 1908 Nędza, a KS 1905 Krzanowice został dokończony w niedzielne popołudnie - 22 listopada. Po pierwszej połowie Nędza prowadziła 1:0 po golu Michała Grzesika.

W drugiej połowie Nędza potwierdziła swoją przewagę i w 58. minucie podwyższyła prowadzenie na 2:0. Strzelcem gola ponownie był Grzesik. W związku z tym, że mecz rozgrywany był w niedzielę, to trzeciego gola dla LKS-u strzelił Szymon Niedziela. Tym samym mecz trwający przeszło miesiąc zakończył się wynikiem 3:0 dla zespołu z Nędzy.

Spotkanie miało dosyć spore znaczenie w kontekście walki o utrzymanie w klasie okręgowej. Teraz już wiemy, że obie drużyny na wiosnę zagrają w 12-zespołowej raciborsko-rybnickiej grupie spadkowej. Dzięki trzem punktom LKS z Nędzy ma cztery punkty więcej od Krzanowic (w tabeli grupy spadkowej).

LKS 1908 Nędza - KS 1905 Krzanowice 3:0 (1:0)

Michał Grzesik 43., 58., Szymon Niedziela 77.

Żółte kartki: Paweł Kubecki (Nędza) - Piotr Święty (Krzanowice)

Czerwona kartka: Paweł Kubecki (87., Nędza)

Nędza: Mrozek - Erynkwajt, Niedziela, S.Paskuda, Kubecki, Cichecki, Bugdoł, Stasiowski, Rudek, Grzesik, Frydryk. Rezerwa: Filusz, Weiner, Popow, Tiebler, Piotrowski, N.Przybyła, T.Przybyła. Trener: Mieczysław Masłowski.

Krzanowice: Horny - P.Herber, Jasny, Kostka, Żurawik, Czerepak, Niewiera, Filip, Święty, Pieczarek, Herba. Rezerwa: Pawlik, Wyglenda, Hnida, Hryckiewicz, Stanke, S.Herber. Trener: Tomasz Makarski.