Niedziela, 14 lipca 2024

imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury

RSS

Piast wykorzystał potknięcie lidera

23.11.2020 12:53 | 0 komentarzy | dud

W dniach 21-22 listopada zostały rozegrane kolejne spotkania Statscore Futsal Ekstraklasy oraz I ligi futsalu. 

Piast wykorzystał potknięcie lidera
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ważne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Piasta Gliwice, którzy wykorzystali potknięcie dotychczasowego lidera Rekordu Bielsko-Biała i awansowali na drugie miejsce w tabeli. Piast zrównał się punktami z ekipą Constract Lubawa. 

Mecz w Gliwicach był pełen emocji do ostatniej sekundy spotkania. Na 7 sekund przed końcem Piast prowadził 4:3 i wydawało się, że mecz jest już rozstrzygnięty. Jednak w tym momencie zawodnik gości Sebastian Wojciechowski wyrównał stan pojedynku. Piast zdołał dokonać niemożliwego i na dwie sekundy przed końcem strzelił zwycięską bramkę. Zdobył ją Ixemad Cabrera. W następnej kolejce Piast zagra z drużyną Gatta Zduńska Wola.

Piast Gliwice - Futsal Leszno 5:4 (2:2)

bramki:

Rodrigo Dasaiev 5, 13, Tomasz Czech 30, Ixemad González 35, 40 - Witalij Lisnyczenko 13, Jarosław Radliński 16, Michał Bartnicki 26, Sebastian Wojciechowski 40

Po przerwie kolejne spotkanie rozegrała drużyna P.A. Nova Gliwice. Tym razem po raz kolejny musiała uznać wyższość swoich rywali. P.A. Nova przegrała u siebie z drużyną LSSS Lębork. Ekipa z Gliwic zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, z dorobkiem czterech punktów. W następnej kolejce zagra z drużyną Red Devils Chojnice. 

P.A. Nova Gliwice - LSSS Lębork 2:4

bramki:

Zbigniew Mirga 7, Patrik Zaťovič 30 - Artur Narewski 4, Dominik Depta 10, Lucas Bonifácio 23, Mateusz Madziąg 40

Na trudny teren udała się drużyna Sośnicy Gliwice. Przeciwnikiem był lider Górnik Polkowice. Sośnica urwała liderowi pierwsze punkty w sezonie, mecz zakończył się remisem 4:4. Sośnica zajmuje drugie miejsce w tabeli I ligi futsalu. W następnej kolejce Sośnica zagra z drużyną Profi-Sport Duda Gałów.

Górnik Polkowice - Sośnica Gliwice 4:4


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl