Czwartek, 25 lipca 2024

imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

RSS

Nowe lodowisko w OSiR. Prezydent Polowy pokazał jak ma wyglądać

01.12.2020 11:14 | 7 komentarzy | ma.w

Na zdalnej konferencji prasowej włodarz Raciborza omówił i zaprezentował plany budowy nowej ślizgawki przy Zamkowej. Ma kosztować 5,7 mln zł. To jedna z kilku inwestycji, które zaplanował na najbliższy czas Dariusz Polowy. Chce je prezentować na przestrzeni nadchodzących tygodni. Liczy, że raciborzanie będą dopingować swych radnych, aby udzielili prezydentowi poparcia dla jego pomysłów.

Nowe lodowisko w OSiR. Prezydent Polowy pokazał jak ma wyglądać
Plan nowego lodowiska w OSiR Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Polowy brał udział w konferencji, przebywając w Warszawie, gdzie w ministerstwie rozwoju rozmawia o raciborskich inwestycjach. Nowiny spytały, czy wobec jego zapowiedzi, że pierwsze ślizganie odbędzie wspólnie z posłem i wiceministrem Michałem Wosiem, pokaże mu w stolicy plany nowego lodowiska. Ciekawiło nas również, jak wydatek rzędu 5,7 mln zł na nowy obiekt, ma się do kwoty 150 tys. zł wydatkowanej przez Miasto na wynajem lodowiska na Rynku na okres grudniowo - styczniowy.

Odpowiedzi w materiale wideo - pełnym nagraniu zdalnej konferencji prasowej Dariusza Polowego. Prowadziła ją rzeczniczka magistratu Lucyna Siwek.Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Radny, były prezydent Raciborza

Lucyna Siwek

Lucyna Siwek

Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Racibórz