Czwartek, 13 maja 2021

imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty

RSS

Popołudnie pięknych bramek w Gliwicach [ZDJĘCIA, WIDEO]

20.12.2020 09:57 | 0 komentarzy | kozz

W małej hali Areny Gliwice w sobotę rozegrano mecz XVII kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. Faworyt, zajmujący trzecie miejsce w tabeli - Piast Gliwice zmierzył się z drużyną mieszczącą się nad strefą spadkową - Słonecznym Stokiem Białystok.

Popołudnie pięknych bramek w Gliwicach [ZDJĘCIA, WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Początek spotkania wcale nie wskazywał, że zwycięstwo przyjdzie tak łatwo. Białostocczanom starczyło sił i energii na pierwsze 10 minut. Nawet w 8. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Piotra Kowalczyka. Później jednak do głosu doszli gospodarze, którzy nie mogli liczyć na doping swoich kibiców w związku z obostrzeniami. Ci którzy oglądali jednak mecz w internecie zobaczyli przepiękne bramki. Piast wyrównał już w 13. minucie za sprawą Ixemada Gonzaleza, minutę później ten sam zawodnik dał prowadzenie gliwickiej ekipie. Później otworzył się worek z bramkami i do siatki trafiali dwukrotnie Rodrigo Dasaiev, trzykrotnie Mateusz Mrowiec i po razie Dominik Śmiałkowski i Michał Rabiej. Piast wygrał ze Słonecznym Stokiem 9:1.

Piast Gliwice - Słoneczny Stok Białystok 9:1 (5:1)

Ixemad González 13., 14., Rodrigo Dasaiev 17., 20., Mateusz Mrowiec 18., 31., 32., Dominik Śmiałkowski 30., Michał Rabiej 40. - Piotr Kowalczyk 8.