Wygrana AZS-u Rafako Racibórz

14.01.2021 16:47 | 0 komentarzy | kozz

W środowy wieczór siatkarze AZS-u Rafako Racibórz rozegrali zaległy mecz w I Lidze Śląskiej. Rywalem był Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II.

Siatkarze z Raciborza okazali się lepsi od rywala, który zajmuje wyższe miejsce w tabeli. Raciborski AZS pokonał zespół z Częstochowy 3:1 i zajmuje teraz 9. miejsce, natomiast częstochowska ekipa plasuje się na 6. miejscu.

W 1 secie lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 25:19. Częstochowianie zrewanżowali się w drugiej odsłonie w której zdecydowanie pokazali swoją wyższość zwyciężając do 15. Kluczowy był set nr 3 w którym raciborzanie wygrali 25:22. W czwartym secie gospodarze potwierdzili tego dnia lepszą dyspozycję wygrywając 25:18 i w całym meczu 3:1.

AZS Rafako Racibórz - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 3:1 (25:19, 15:25, 25:22, 25:18)