Kolejna porażka koszykarzy z Rybnika

17.01.2021 10:13 | 0 komentarzy | kozz

To już czternasty przegrany mecz na piętnaście w tym sezonie. Tym razem rybniccy koszykarze ulegli na wyjeździe MKS-owi II Dąbrowa Górnicza, który plasuje się w środku stawki II ligi.

Koszykarze z dobrze rozpoczęli sobotni mecz 16. kolejki II ligi mężczyzn. Po pierwszej kwarcie rybniczanie prowadzili dwoma punktami. Na tym jednak koniec dobrych informacji, bo na przerwę schodzili przegrywając dwoma punktami. W trzeciej i czwartej kwarcie koszykarze z Rybnika nie odstawali jakoś wyraźnie, ale przegrali pięcioma i sześcioma oczkami. W ostateczności MKKS Rybnik poniósł kolejną porażkę 73:86 i zajmuje nadal przedostatnie miejsce w tabeli.

MKS II Dąbrowa Górnicza - MKKS Rybnik 86:73 (24:26, 25:21, 21:16, 16:10)

MKKS Rybnik: Koczy 0, Ścieszka 0, Tomanek 6, Białdyga 0, Ośliźlok 0, Czorny 2, Stachowicz 13, Kosiorowski 2, Kukuczka 2, Kawczyński 1, Czajkowski 19, Anduła 28. Trener: Łukasz Szymik.