Siatkarze Volleya przegrali z liderem po wyrównanej walce

24.01.2021 10:22 | 1 komentarz | kozz

Do Rybnika przyjechał lider rozgrywek gr. 5 drugiej ligi mężczyzn UMKS Kęczanin Kęty.

Rybniczanie nie patrząc na to, że ich rywalem jest lider tabeli przystąpili do walki o wygraną. W pierwszym secie po zaciętym pojedynku gospodarze byli lepsi wygrywając 25:23. Ekipa z Kęt takim samym wynikiem odpowiedziała w drugim secie i na tablicy wyników mieliśmy remis 1:1. Ekipa lidera w trzecim secie nieznacznie okazała się lepsza tym razem wygrywając 25:21. W czwartym secie znów walka trwała do samego końca. Ostatecznie w tym secie Kęczanin okazał się lepszy wygrywając 25:23 i w całym meczu 3:1.

UMKS Kęczanin Kęty jest liderem rozgrywek i ma na koncie 40 punktów. Połowę mniej mają rybniczanie i zajmują szóstą lokatę.

TS Volley Rybnik - UMKS Kęczanin Kęty 1:3 (25:23, 23:25, 21:25, 23:25)