środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Siatkarze Górnika Radlin awansowali na podium

25.01.2021 09:21 | 0 komentarzy | kozz

Intensywny to był weekend dla siatkarzy Górnika, którzy rozegrali dwa mecze w I Lidze Śląskiej.

W sobotę po wygranej w Raciborzu z Rafako pojechali na mecz wyjazdowym z Hemarpolem Norwid Częstochowa. Podobnie jak w Raciborzu, wygrali 3:1. Siatkarze Górnika tym samym awansowali na trzecie miejsce w tabeli wyprzedzając Hemarpol. Drużyna z Częstochowy ma jednak 3 zaległe mecze.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy wygrali pierwszego seta 25:21. W drugim secie bardzo wyrównanym lepsi byli już siatkarze z Radlina wygrywając 25:22. Kluczowy był trzeci set w którym radlinianie zdecydowanie pokonali rywala 25:15. Spotkanie zakończyło się czwartym setem w którym Górnik wygrał 25:21 i w całym meczu 3:1.

Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 1:3 (25:21, 22:25, 15:25, 21:25)