Piątek, 15 października 2021

imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

RSS

Otwarcie basenów. Gdzie (i od kiedy) w naszym regionie będzie można popływać?

12.02.2021 10:55 | 0 komentarzy | żet

Rząd złagodził obostrzenia wprowadzone w związku z zapobieganiem i zwalczaniem epidemii COVID-19. Oprócz otwarcia obiektów na świeżym powietrzu (boiska, stoki, korty), zdecydowano się przywrócić możliwość korzystania z basenów. Sprawdziliśmy, gdzie i od kiedy w naszym regionie będzie można popływać.

Otwarcie basenów. Gdzie (i od kiedy) w naszym regionie będzie można popływać?
Zdjęcie poglądowe (MOSiR Czerwionka-Leszczyny).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czerwionka-Leszczyny

Kryta pływalnia w Czerwionce-Leszczynach (ul. 3 Maja 36a) wznowi działalność 15 lutego (poniedziałek). Oto nowe godziny otwarcia obiektu:

  • poniedziałek - piątek - od. godz. 14.00 do godz. 22.00
  • sobota - niedziela - od godz. 9.00 do godz. 21.00

Sauna pozostanie zamknięta. Więcej informacji TUTAJ.


Jastrzębie-Zdrój

12 lutego wznowiła działalność kryta pływalnia Laguna w Jastrzębiu-Zdroju (ul. Warszawska 11). Grafik wejść dostępny jest na stronie obiektu (kliknij TUTAJ).


Racibórz

Kryta pływalnia H2Ostróg pozostaje zamknięta. W planach jest remont obiektu. Jedyną opcją popływania w Raciborzu jest obecnie kryta pływalnia przy Szkole Mistrzostwa Sportowego.  Na obiekcie prowadzone są treningi, dlatego dla osób z zewnątrz przewidziane są dwa wejścia: o godz. 19.00 oraz o godz. 20.15 (każde maksymalnie dla 24 osób).


Rybnik

Już dziś (12 lutego) popływać można na pływalniach Yntka i Akwarium w Rybniku. - Yntka (Rybnik, ul. Powstańców 40) – będzie czynna od godz. 6.00, Akwarium (Rybnik-Boguszowice, ul. Jastrzębska 3a) od godz. 14.00. Mały basen na Akwarium zostanie uruchomiony na początku przyszłego tygodnia, obecnie trwa tam remont wentylacji - informuje MOSiR w Rybniku.

Więcej informacji TUTAJ.


Gorzyce

Kryta pływalnia Nautica w Gorzycach (ul. Bogumińska 31) wznowi działalność w poniedziałek 15 lutego. Basen będzie otwarty codziennie od gdodziny 14.00 do godz. 21.00.


Połomia

Kryta pływalnia w Połomi pozostaje zamknięta z uwagi na prace remontowe, które są prowadzone w obiekcie. Otwarcie obiektu ma nastąpić 1 czerwca 2021 r. (więcej informacji na ten temat w najnowszym numerze "Nowin Wodzisławskich").


Wodzisław

Kryta Pływalnia Manta (Osiedle 1 Maja 16 c) zostanie otwarta 13 lutego (sobota). Basen będzie czynny w następujących godzinach:

  • poniedziałek-piątek - od godz. 6.00 do godz. 22.00
  • sobota-niedziela - od godz. 8.00 do godz. 20.00

Żory

12 lutego otwarto również Park Wodny Aquarion (ul. Wodzisławska 3a). - Basen będzie otwarty codziennie od godziny 6.00 do 22.00. Będziecie mogli skorzystać z basenu sportowego, rekreacyjnego i saun. Wyłączone będą: jacuzzi i zjeżdżalnie - informuje ośrodek.

Czytaj podobne