Wtorek, 27 lutego 2024

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Co dalej z Unią Książenice? [AKTUALIZACJA]

19.02.2021 12:01 | 2 komentarze | dud

Wicelider IV ligi śląskiej (grupa II) jest w fatalnej sytuacji finansowej i może nie przystąpić do rundy wiosennej. 

Co dalej z Unią Książenice? [AKTUALIZACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Unia Książenice to rewelacja obecnego sezonu IV ligi. Drużyna w świetnym stylu zdobyła 35 punktów, które dały pozycję wicelidera. Jednak to tyle dobrych wiadomości. Klub stoi nad przepaścią.

15 lutego klub umieścił w mediach społecznościowych komunikat, z którego wynika że drużyna może wycofać się z rozgrywek. Warunkiem gry jest pozyskanie sponsora.

Poniżej pełna treść komunikatu:

"Unia Książenice to klub z wieloletnią tradycją, ambicjami oraz niemałymi sukcesami na różnych szczeblach regionalnej piłki nożnej.
W tym roku nasz Klub świętowałby 20-lecie istnienia po reaktywacji.
Od momentu wznowienia działalności Unia Książenice awansowała z najniższego szczebla rozgrywek ligowych, tj. klasy „ C” do IV Ligi, w której obecnie zajmuje 2. miejsce.
Niestety problemy finansowe, które dotknęły nasz Klub zmuszają nas zwrócić się do Was o pomoc!
Poszukujemy sponsora strategicznego, którego zaangażowanie oraz wyłożone środki finansowe pozwoliłyby ocalić Unię przed rozwiązaniem. 
Dzięki udziałowi we wspieranej inicjatywie sponsorowi zapewniamy jego reklamę na strojach sportowych oraz promocję jego wizerunku podczas rozgrywek sportowych.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy zmuszeni wycofać zespół Unii Książenice z rundy rewanżowej sezonu 2020/2021 rozgrywek IV ligi, dlatego nasz apel to ostatnia deska ratunku przed wycofaniem drużyny przed zbliżająca się rundą".

Komunikat pochodzi z FB klubu Unia Książenice

AKTUALIZACJA:

Według oficjalnie potwierdzonych informacji drużyna Unii Książenice wystąpi w rundzie wiosennej IV ligi śląskiej. Drużyna trenuje i przygotowuje się do wznowienia rozgrywek. 

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl