Sobota, 20 kwietnia 2024

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Adam Burek nie jest już trenerem Odry

19.02.2021 16:56 | 24 komentarze | AgaKa

W piątek, 19 lutego Adam Burek zrezygnował z pełnienia funkcji trenera pierwszego zespołu i dyrektora sportowego Odry Wodzisław.

Adam Burek nie jest już trenerem Odry
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Adam Burek swoją przygodę z Odrą Wodzisław rozpoczął 01.07.2018 jako prawa ręka trenera Ryszarda Wieczorka, pełniąc funkcje drugiego trenera. W tym czasie jednocześnie pełnił funkcję Dyrektora zarządzającego Akademią Piłkarską Klubu. Dnia 21.06.2019 roku oficjalnie został pierwszym trenerem zespołu. Od 18 września 2019 roku pełnił również funkcję Dyrektora Sportowego w naszym Klubie. W dniu 19.02, na prośbę trenera Adama Burka, została rozwiązana jego umowa z Klubem za porozumieniem stron, w przyjaznej atmosferze.

Kilka słów od trenera do kibiców i wszystkich osób związanych z naszym klubem:

– Chciałbym serdecznie podziękować władzom Klubu, udziałowcom, głównym sponsorom i sternikom Urzędu Miasta Wodzisław Śląski, na czele z p. Prezydentem Mieczysławem Kiecą, p. Prezydent Izabelą Kalinowską oraz wszystkim radnym Miasta za możliwość bycia częścią Klubu z tak pokaźną historią, marką i oddanym środowiskiem kibicowskim. Z dumą i szacunkiem reprezentowałem Niebiesko-Czerwone barwy, którym od dzieciństwa kibicuję, gdy po raz pierwszy na trybuny zabrał mnie mój tata.

– Wielce dziękuję wszystkim współpracownikom, zawodnikom, kibicom i szeroko pojętej społeczności Klubu, to był bardzo wartościowy czas w moim życiu, który na zawsze pozostanie w moim sercu. Praca dla Was i z Wami była dla mnie najwyższym oddaniem, poświęciłem się i zaangażowałem całym sobą.

– Pozostawiam po sobie bardzo dobrze przygotowany zespół, złożony z silnej kadry zawodniczej, która gwarantuje wysoki poziom sportowy i ustabilizowany sztab szkoleniowy. Głęboko wierzę w tych ludzi, mogłem na Nich liczyć w dobrych i złych momentach, codzienna walka o lepsze jutro z takimi ludźmi była dla mnie nieocenionym i budującym doświadczeniem. W mojej ocenie wspólnie wykonaliśmy kawał dobrej roboty.

– Decyzja, którą podjąłem, jest dla mnie niezwykle trudna, aczkolwiek konieczna w tym momencie. Motywy, którymi się kierowałem, pozostawiam wewnątrz Klubu, ponieważ tak nakazuje mi moje serce. Odrze Wodzisław i wszystkim zaangażowanym życzę powodzenia w dalszej działalności i wszystkiego dobrego, widzimy się na trybunach i sportowym szlaku!