Niedziela, 5 grudnia 2021

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

Ju-jitsu przemawia głosem Akademii Top Team [WIDEO]

26.02.2021 09:38 | 0 komentarzy | kozz

W Akademii Top Team każdy ma swoją indywidualną historię, ale wszystkich połączył sport i to on sprawił, że ci ludzie są ze sobą na dobre i na złe.

Ju-jitsu przemawia głosem Akademii Top Team [WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Akademia Top Team przygotowała coś specjalnego - film promujący klub, dyscyplinę sportową jaką jest ju-jitsu, a także relacje międzyludzkie w klubie oraz wartości, które są w nim przekazywane. Jeśli ktoś zastanawia się jeszcze czym jest ju-jitsu lub co to Akademia Top Team, w filmie znajdzie wszystko, a nawet jeszcze więcej.

Członkowie Akademii Top Team podkreślają, że dla nich to coś więcej niż tylko klub sportowy, a ju-jitsu to coś więcej niż tylko sport. Co więcej propagują tym samym ju-jitsu, pokazując jak ważną dyscypliną jest ten sport. Wspominają o tym, że sport ten mogą trenować wszyscy, niezależnie od wieku, a dla dzieci powinien być on wręcz obligatoryjny zważywszy na swój ogólnorozwojowy charakter.

W filmie możemy zobaczyć zawodników Akademii Top Team, zawodników Kadry Polski, którzy trenują w tym klubie od lat oraz wykwalifikowaną i utytułowaną kadrę trenerską. Co więcej w filmie można usłyszeć głosy zawodników, trenerów oraz osób działających w Akademii Top Team.

Zachęcamy do obejrzenia filmu do końca, ponieważ naprawdę warto. Wspierajcie naszych wodzisławskich zawodników ju-jitsu w drodze do mistrzoststwa, oni napewno Was nie zawiodą.


Akademia Top Team