Piątek, 1 grudnia 2023

imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

RSS

Wygrana Odry w trybie ekonomicznym [ZDJĘCIA]

06.03.2021 13:01 | 76 komentarzy | kozz

Dwunasty sparing przed rundą wiosenną rozegrali piłkarze lidera 4 ligi Odry Wodzisław. Sparing z Zagłębiem II Sosnowiec był jednak nieco inny niż poprzednie.

Wygrana Odry w trybie ekonomicznym [ZDJĘCIA]
Mecz sędziował II trener Odry
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeśli chodzi o stronę sportową to wyglądało to całkiem nieźle w ofensywie, bo Odra strzeliła 6 goli. Gorzej tradycyjnie w defensywie, bo straciła 4 gole. Większość z nich padła przed przerwą. Odra prowadziła 4:3. Gole dla Odry strzelili: Adrian Tabala - 4 i Marcin Wodecki - 2.

Zaskoczyła natomiast kwestia organizacyjna meczu, bowiem spotkanie rozegrane w Nieboczowach sędziował... drugi trener Odry Marcin Ćwiklinski, a sędziami asystentami wymiennie byli piłkarze: Maciej Kacperski i Arkadiusz Woś. Do tej pory rozjemcą gier kontrolnych był Mateusz Piszczelok z asystentami. Nie było też transmisji na żywo, do której kibice Odry byli przyzwyczajeni. Może to wskazywać, że w Odrze postanowili trochę zaoszczędzić.

Kolejną kwestią jest brak drugi mecz z rzędu Szymona Jarego, jednego z zimowych nabytków Odry. Mówi się, że zawodnik ma przejść do Unii Turza Śląska.

Pierwszy mecz ligowy o punkty Odra rozegra za tydzień w Tychach z rezerwami GKS-u.

Odra Wodzisław - Zagłębie II Sosnowiec 6:4 (4:3)

Tabala - 4, Wodecki - 2.

Odra: Antkowiak - Kłosek, Lalko, Wiśniewski, Gać, Zdunek, Dudziński, Wodecki, Białas, Tarka, Tabala. Rezerwa: Kacperski, Woś, Podbioł, Pryka, Rosiak, zawodnik testowany x2