Wtorek, 18 maja 2021

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Ruszyły zapisy do Żorskiej Amatorskiej Ligi Bule

08.03.2021 15:53 | 0 komentarzy | AgaKa

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z jej nadejściem pojawiła się możliwość uprawiania amatorskiego sportu na świeżym powietrzu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach korzysta z okazji i już dziś zaprasza miłośników gry w bule do wzięcia udziału w rozgrywkach „Żorskiej Amatorskiej Ligi Bule”.

Ruszyły zapisy do Żorskiej Amatorskiej Ligi Bule
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rozgrywki obywać się będą na bulodromach w Parku Cegielnia i przeprowadzone zostaną w kategorii singli, w systemie „każdy z każdym”. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, 20 marca o godz. 10.00 zostanie rozegrany turniej eliminacyjny, który zdecyduje o podziale na ligi.

W zabawie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Żor i okolic, będący amatorami lub zawodnikami z licencją PFP. Najlepsi trzej zawodnicy otrzymają puchary i upominki, a każdy z uczestników zostanie nagrodzony pamiątkowym dyplomem.

Warunkiem wzięcia udziału w rozgrywkach jest wypełnienie stosownych oświadczeń oraz złożenie ich w kasie Hali Sportowej przy ul. Folwarcekiej do czwartku, 18 marca. Szczegóły w regulaminie rozgrywek, a dodatkowych informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 32 43 41  172 (wew. 14).

Regulamin oraz oświadczenia dostępne są do pobrania na oficjalnej stronie Miasta Żory.