Niedziela, 21 kwietnia 2024

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

TS ROW Rybnik stracił cenny punkt w doliczonym czasie gry [ZDJĘCIA]

01.04.2021 17:17 | 0 komentarzy | PF

Ekstraligowy mecz został rozegrany 1 kwietnia na boisku w Rybniku Niedobczycach. Olimpia była zdecydowanym faworytem spotkania, bowiem TS ROW zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

TS ROW Rybnik stracił cenny punkt w doliczonym czasie gry [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rybniczanki zdołały się jednak postawić i utrzymać bezbramkowy remis do zakończenia pierwszej połowy. Na początku drugiej części spotkania Aleksandra Witczak z Olimpii dała prowadzenie szczeciniankom. Później Olimpijki miały parę niewykorzystanych okazji do podwyższenia wyniku. Gospodynie także nie były bierne i próbowały stwarzać sobie okazje strzeleckie. W 80. minucie Anaida Shahbazyan sfaulowała w narożniku pola karnego rywalkę. Z rzutu karnego do wyrównania doprowadziła Katarzyna Rozmus. Gdy wydawało się, że rybniczanki wywalczą drugi punkt w tym sezonie, w doliczonym czasie gry, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, gola zdobyła Julia Brzozowska. Chwilę później sędzina zakończyła spotkanie.

TS ROW Rybnik zajmuje ostatnie 12 miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie jednego punktu. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Rolnikiem Biedrzychowice.

TS ROW Rybnik - Olimpia Szczecin 1:2 (0:0)

Katarzyna Rozmus 81' (k) - Aleksandra Witczak 49', Julia Brzozowska 94'

Wyjściowy skład TS ROW Rybnik: Seweryn – Botor, Predecka, Guzik, Liskova, Stopka, Krzyżok, Kozielska, Matla (K), Pluta, Zdechovanova