Wtorek, 19 marca 2024

imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Deklasacja! Rezerwy Podbeskidzia rozbiły Odrę Wodzisław

24.04.2021 17:40 | 45 komentarzy | dud

Odra Wodzisław nie będzie dobrze wspominała spotkania z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała. Lider przegrał aż 8:0.

Odra Wodzisław została rozgromiona przez rezerwy Podbeskidzia

Prawdopodobnie przed meczem nikt nie przypuszczał, że lider tabeli IV ligi przegra tak wysoko z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Do przerwy Odra przegrywała 2:0. Po przerwie gra gości całkowicie załamała się. Efektem było strzelenie kolejnych sześciu goli przez gospodarzy. Wynik jest niewątpliwie niemiłym zaskoczeniem dla kibiców drużyny gości. Podbeskidzie zajmuje 8 miejsce w tabeli, Odra pozostanie liderem.

Następna kolejka zostanie rozegrana 1 maja. Odra Wodzisław będzie podejmowała u siebie obecnego wicelidera, drużynę Unia Turza Śląska.

Podbeskidzie II Bielsko Biała - Odra Wodzisław 8:0 (2:0)