Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Ważny punkt GKSu Jastrzębie. Lider zatrzymany

25.04.2021 08:53 | 0 komentarzy | dud

W meczu 26. kolejki piłkarskiej Fortuna I ligi, GKS Jastrzębie zremisował z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

GKS Jastrzębie zatrzymał lidera

Zawodników GKSu Jastrzębie czekała kolejna trudna przeprawa. W poprzedniej kolejce urwali punkt wiceliderowi z Łęcznej, tym razem do Jastrzębia przyjechał lider z Niecieczy.

W pierwszej połowie spotkania przewagę w posiadaniu piłki mieli goście, jednak nie potrafili stworzyć sobie dobrych sytuacji strzeleckich. Druga połowa meczu rozpoczęła się od ataków lidera, jednak goście nie znaleźli sposobu by pokonać Pawełka. Mecz z czasem wyrównał się i GKS również miał swoje sytuacje bramkowe. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem remisowym 0:0.

GKS Jastrzębie ma cztery punkty przewagi nad miejscem spadkowym. W niedzielę 2 maja GKS zagra u siebie z Odrą Opole.

GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0 (0:0)