środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Jejkowice remisują w Ochojcu na inaugurację rundy wiosennej [ZDJĘCIA]

25.04.2021 18:50 | 0 komentarzy | PF

Inauguracja rundy wiosennej w grupie rybnickiej rozgrywek Klasa A Football Center 2020/2021  przyniosła niespodziankę. Najlepszy zespół rundy jesiennej LKS Jedność Jejkowice zremisował na wyjeździe z LKS Płomień Ochojec 2:2.

W jesiennym starciu Jejkowice pokonały Ochojec 3:1. Można było się spodziewać, że w rewanżu lider nie odpuści. I na to wskazywała również pierwsza połowa spotkania. Dużą ofensywę gości wytrzymali gospodarze (Płomień Ochojec zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli), którzy próbowali ratować się kontrami. Pierwsza połowa zakończyła się więc bezbramkowo.

Rozstrzygnięcie przyszło dopiero w drugiej połowie. Wynik dla Płomienia otworzył w 69 minucie Piotr Kwoska po asyście Jakuba Smołki. Odpowiedź Jedności przyszła szybko. W 72 minucie bramkę zdobył Tomasz Berger a w 74' Jarosław Wojaczek. Remis dla Płomienia pięknym strzałem uratował w 84 minucie Jakub Smołka.

Jedność Jejkowice kończyła mecz w dziesiątkę.