Czwartek, 24 czerwca 2021

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

25.04.2021 19:54 | 0 komentarzy | (ak)

Długo oczekiwaną rundę wiosenną wznowiły drużyny z niższych klas rozgrywkowych. W kilku inauguracyjnych meczach padły dosyć niespodziewane rezultaty, co zwiastuje, że przez najbliższe miesiące będziemy świadkami ciekawej rywalizacji o ligowe punkty. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXVI kolejki (23/25.04.2021)

  • GKS Jastrzębie – Termalica Nieciecza 0:0
  • Chrobry Głogów – GKS Tychy 1:0 (0:0)
  • Radomiak Radom – Odra Opole 1:0 (0:0)
  • Resovia Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec 1:2 (1:1)
  • Korona Kielce – ŁKS Łódź 1:2 (0:0)
  • Widzew Łódź – Górnik Łęczna 0:0
  • GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz 0:2 (0:1)
  • Arka Gdynia – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica (mecz przełożony na 19.05.2021 roku)

Wynik zaległego meczu XXII kolejki (21.04.2021)

  • Arka Gdynia – Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)
  • Wynik zaległego meczu XXV kolejki (20.04.2021)
  • GKS Tychy – Radomiak Radom 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza234937:16
2.Górnik Łęczna264736:18
3.ŁKS Łódź264647:29
4.Radomiak Radom254635:17
5.GKS Tychy264433:20
6.Arka Gdynia264335:25
7.Sandecja Nowy Sącz263635:36
8.Odra Opole263625:28
9.Widzew Łódź263623:27
10.Puszcza Niepołomice253426:28
11.Miedź Legnica243335:28
12.Chrobry Głogów253328:35
13.Korona Kielce253219:29
14.Stomil Olsztyn262624:40
15.Resovia Rzeszów262419:34
16.Zagłębie Sosnowiec262325:35
17.GKS Jastrzębie252120:39
18.GKS Bełchatów261718:36

Zapowiedź XXVII kolejki (27/29.04.2021)

Miedź Legnica – Górnik Łęczna (wt 17:00), GKS Bełchatów – Widzew Łódź (wt 17:40), Stomil Olsztyn – Korona Kielce (śr 16:00), Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów (śr 16:00), Odra Opole – Chrobry Głogów (śr 17:00), Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia (śr 17:00), ŁKS Łódź – Radomiak Radom (śr 17:40), Termalica Nieciecza – Puszcza Niepołomice (śr 20:00), GKS Jastrzębie – GKS Tychy (cz 17:40).

Zapowiedź XXVIII kolejki (30.04/02.05.2021)

Widzew Łódź – Miedź Legnica (pt 17:40), Chrobry Głogów – ŁKS Łódź (sb 12:40), Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec (sb 17:00), Resovia Rzeszów – GKS Bełchatów (nd 12:00), GKS Jastrzębie – Odra Opole (nd 12:40), Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza (nd 12:40), Puszcza Niepołomice – GKS Tychy (nd 19:00), Radomiak Radom – Stomil Olsztyn (nd 19:10), Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz (mecz przełożony na 19.05.2021 roku).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXVII kolejki (24.04.2021)

  • Pniówek Pawłowice – ROW Rybnik 2:1 (1:0)
  • Ruch Chorzów – Polonia Bytom 2:1 (2:1)
  • Górnik Zabrze II – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:1)
  • Miedź Legnica II – Stal Brzeg 1:3 (0:3)
  • MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław 0:5 (0:2)
  • LKS Goczałkowice – Polonia Nysa 4:0 (3:0)
  • Polonia-Stal Świdnica – Lechia Zielona Góra 0:4 (0:3)
  • Piast Żmigród – Foto Higiena Błyskawica Gać 1:1 (0:0)
  • Warta Gorzów Wielkopolski – Zagłębie Lubin II 1:2 (1:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów266868:20
2.Ślęza Wrocław265667:25
3.Polonia Bytom255556:28
4.Pniówek Pawłowice265549:29
5.Lechia Zielona Góra254037:33
6.LKS Goczałkowice263945:40
7.Zagłębie Lubin II263845:34
8.Rekord Bielsko-Biała253742:32
9.Stal Brzeg253546:37
10.Gwarek Tarnowskie Góry253438:48
11.MKS Kluczbork263340:50
12.Górnik Zabrze II262840:45
13.Miedź Legnica II262730:43
14.Warta Gorzów Wlk.262728:42
15.ROW Rybnik252633:46
16.Piast Żmigród262538:46
17.Foto Higiena Gać252233:56
18.Polonia Nysa251729:62
19.Polonia-Stal Świdnica261630:78

Zapowiedź XXVIII kolejki (01.05.2021)

Zagłębie Lubin II – MKS Kluczbork (sb 13:00), Ślęza Wrocław – Piast Żmigród (sb 14:00), ROW Rybnik – LKS Goczałkowice (sb 17:00), Stal Brzeg – Pniówek Pawłowice (sb 17:00), Polonia Bytom – Warta Gorzów Wielkopolski (sb 17:00), Polonia Nysa – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Foto Higiena Błyskawica Gać – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 17:00), Rekord Bielsko-Biała – Polonia-Stal Świdnica (sb 17:00), Lechia Zielona Góra – Ruch Chorzów (sb 17:00), Miedź Legnica II – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXIV kolejki (24/25.04.2021)

  • Unia Turza Śląska – Decor Bełk 1:3 (0:0)
  • Unia Książenice – Kuźnia Ustroń 0:1 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Odra Wodzisław Śląski 8:0 (2:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Czaniec 0:1 (0:0)
  • Rozwój Katowice – Orzeł Łękawica 4:0 (1:0)
  • Spójnia Landek – Jedność Przyszowice 4:0 (0:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Radziechowy-Wieprz 2:1 (0:0)
  • Tychy II – Iskra Pszczyna 10:0 (8:0)

Wynik zaległego meczu XIX kolejki (21.04.2021)

  • Orzeł Łękawica – Spójnia Landek 5:3 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski225266:29
2.Unia Turza Śląska234151:36
3.Decor Bełk234144:33
4.Spójnia Landek214062:24
5.Unia Książenice223935:34
6.Rozwój Katowice223746:29
7.Tychy II233458:42
8.Kuźnia Ustroń233442:45
9.Podbeskidzie B-B II223151:39
10.Drzewiarz Jasienica213128:32
11.Czechowice-Dziedzice212735:35
12.Czaniec212730:46
13.Orzeł Łękawica222634:39
14.Jedność Przyszowice222121:51
15.Radziechowy-Wieprz211922:42
16.Iskra Pszczyna23822:77
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*161829:43

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź zaległego meczu XXI kolejki (28.04.2021)

Czechowice-Dziedzice – Czaniec (śr 17:30).

Zapowiedź XXV kolejki (01.05.2021)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Spójnia Landek (sb 11:00), Czechowice-Dziedzice – Iskra Pszczyna (sb 13:00), Odra Wodzisław Śląski – Unia Turza Śląska (sb 17:00), Unia Książenice – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Decor Bełk – Jedność Przyszowice (sb 17:00), Czaniec – Rozwój Katowice (sb 17:00), Orzeł Łękawica – Tychy II (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00).