Młodzi siatkarze z Radlina czwartą drużyną na Śląsku

11.05.2021 14:10 | 0 komentarzy | dud

W dniach 8-9 maja został rozegrany finał wojewódzki młodzików w Częstochowie. SK Górnik Radlin zajął w nim czwarte miejsce.

Zespół mimo początkowych problemów w drugiej części turnieju zaprezentował się zdecydowanie lepiej. Niestety w meczu o 3. miejsce po znakomitym początku ostatecznie musiał uznać wyższość rywali po tie-breaku.

Tym samym zespół młodzików Siatkarskiego Klubu "Górnik Radlin" został czwartą drużyną w województwie śląskim w sezonie 20/21.

Końcowa klasyfikacja:

• 1. Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • 2. Vita-Sun MKS Będzin
  • 3. AT Jastrzębski Węgiel.
  • 4. SK Górnik Radlin.

Siatkarze z Radlina brali również udział w turniejach minisiatkówki.

W sobotę 8 maja w Hali MOSiR Radlin został rozegrany pierwszy turniej półfinałowy minisiatkówki w kategorii trójek. Radlińscy zawodnicy wygrali wszystkie mecze i są już jedną nogą w finale. Drugi turniej półfinałowy zostanie rozegrany 22 maja w Zawierciu.

W niedzielę 9 maja swoje turnieje rozegrały zespoły w kategorii dwójek i czwórek. Oba turnieje miały miejsce w Będzinie. Zespół dwójek wygrał dwa spotkania i zapewnił sobie udział w turnieju Finałowym. Drużyna czwórek zaprezentowała się bardzo dobrze i także awansowała do finału.

Turniej Finałowy odbędzie się 30 maja w Mikołowie.