Tylko cud uratuje ROW 1964 Rybnik

03.06.2021 09:00 | 9 komentarzy | dud

W środę 2 czerwca ROW 1964 Rybnik rozegrał mecz ligowy z drużyną Ślęzy Wrocław.

Piłkarze z Rybnika nie byli faworytami tego spotkania. Punktów potrzebowali jak wody, ponieważ plasują się w strefie spadkowej i sytuacja klubu z Rybnika jest fatalna.

Po 61. minutach gry zapowiadało się na niespodziankę, ponieważ niżej notowani goście prowadzili 2:0. Jednak ostatnie 13 minut gry to totalna dominacja gospodarzy. Ślęza strzeliła w kwadrans aż cztery gole. Piłkarzom ROW-u ciężko myśleć o utrzymaniu, kiedy przegrywa się takie spotkania.

ROW ma w tym momencie sześć punktów straty do bezpiecznego miejsca. Do końca sezonu zostały trzy spotkania i już tylko cud może dać utrzymanie ekipie z Rybnika.

Ślęza Wrocław - ROW 1964 Rybnik 4:2 (0:0)